Слухати

Безробітних, які не вивчатимуть англійську, штрафуватимуть

20 листопада 2016 - 10:05
Безробітних, які мають вищу освіту та стоять на обліку в центрах зайнятості, зобов'яжуть вивчати англійську мову
Безробітних, які не вивчатимуть англійську, штрафуватимуть / Новини на Громадському радіо

Про це на презентації в інституті післядипломної освіти Київського Національного університету імені Тараса Шевченка повідомив заступник голови Державної служби зайнятості Сергій Кравченко, передає golos.ua.

«Якщо люди, які стоять на обліку в центрі зайнятості, не будуть вивчати англійську мову, ми їх оштрафуємо. На сьогоднішній момент ми оновлюємо комп’ютери для того, щоб громадяни, які не мають вдома комп’ютера та інтернету, могли прийти до будь-якого центру зайнятості на мовні курси. По Україні їх зараз налічується понад 600», — сказав С. Кравченко.

За словами чиновника, держслужба зайнятості приєдналася до проектуPrometheus, який пропонує безкоштовні мовні онлайн-курси.

«Заняття з іноземної мови будуть проходити безкоштовно. Це величезний прогрес. Адже навіть в Європі немає масових безкоштовних мовних курсів», — уточнив Кравченко.

Крім того, він зазначив, що Держслужба зайнятості впроваджує всеукраїнський кадровий резерв.

«З даного питання ми вже підписали меморандум з Торгово-промисловою палатою України. Зараз приєднуємо до проекту Американську торговельну палату, після чого у нас буде більше одного мільйона вакансій для здобувачів. Ми створимо кадровий резерв для всіх, хто зараз отримує освіту. Кожен студент, починаючи з третього курсу навчання, зможе взяти участь в даному проекті», — резюмував Сергій Кравченко.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+