Слухати

Із 2017 р. можуть запровадити монетизацію субсидій

20 листопада 2016 - 12:02
Розмови про це йдуть як в експертних колах, так і в урядових кулуарах
Із 2017 р. можуть запровадити монетизацію субсидій / Новини на Громадському радіо

Монетизація субсидій — це повернення невикористаних субсидій їх отримувачам у вигляді грошей. Тобто якщо споживач зекономив і використав менше коштів із субрахунку, ніж це передбачено чинними нормами, решту йому повертатимуть.

«Оскільки зараз ми говоримо тільки про чутки і очікування, невідомо, який це матиме вигляд. Але сьогоднішній механізм не стимулює людей до економії», — пояснив директор Департаменту соцполітики КМДА Юрій Крикунов.

Зекономлені кошти споживач зможе використати на власний розсуд.

Повністю розмову із Юрієм Крикуновим слухайте тут.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Громадська хвиля

Проект реалізується у рамках Польсько-Канадської Програми Підтримки Демократії, співфінансованої з програми польської співпраці на користь розвитку Міністерства закордонних справ Польщі та канадського Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку (DFATD).

Громадська хвиля

Проект реалізується у партнерстві з Фондом «Освіта для демократії».

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+