Слухати

Міноборони України та Канади підпишуть угоду про співробітництво / Новини на Громадському радіо

Міноборони України та Канади підпишуть угоду про співробітництво

21 листопада 2016 - 11:09
На Міжнародному безпековому форумі в Галіфаксі (Канада) відбулася зустріч представників України із міністром оборони Канади Харджітом Сежаном

Українську делегацію очолили віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе, посол України в Канаді Андрій Шевченко та заступник міністра закордонних справ — Вадим Пристайко.

Про це повідомляє сайт Кабінету міністрів України.

Протягом переговорів канадська сторона повідомила, що Угода про співробітництво між міністерствами оборони України і Канади завершена і в найближчому майбутньому вона має бути підписана.

«Ви можете бути впевнені в тому, що Канада підтримує Україну», — зазначив пан Сежана.

Міністр також запевнив, що Канада підтримує Україну в її прагненні до реформ, особливо відзначивши реформу поліції:

«Я був дуже вражений реформою поліції під час візиту в Україну. Особливо позитивною реакцією людей», — зазначано на сайті уряду.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+