Слухати

Папа Франциск дозволив священнослужителям відпускати гріх аборту

21 листопада 2016 - 14:16
Папа Римський Франциск надав усім католицьким священикам дозвіл прощати під час сповіді «гріх аборту»
Папа Франциск дозволив священнослужителям відпускати гріх аборту / Новини на Громадському радіо

Раніше таке право мали лише єпископи та спеціальні сповідники. Понтифік також продовжив дозвіл прощати аборти, про який було оголошено на період, який щойно закінчився так званого Ювілейного року милосердя Римсько-католицької церкви.

Протягом року кожен католик мав право отримати індульгенцію стосовно усіх його гріхів у випадку виконання певних умов.

За вченням Римсько-католицької церкви, аборт вважається настільки важким гріхом, що передбачає автоматичне відлучення від причастя тих, хто скоїв його.

В «апостольському посланні», опублікованому 21 листопада Ватиканом, папа Франциск написав, що «немає такого гріха, якого б не змогла торкнутися і пробачити милість Божа, якщо цей гріх відбивається в покаянні серця».

У той же час понтифік підкреслив, що аборт є тяжким гріхом, бо перериває невинне життя.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+