Слухати

Президент присвоїв звання Героїв двом загиблим бійцям АТО / Новини на Громадському радіо

Президент присвоїв звання Героїв двом загиблим бійцям АТО

21 листопада 2016 - 12:09
Президент України Петро Порошенко присвоїв звання Героя України Андрію Снітко і Сергію Табалі посмертно

Андрій Снітко брав активним учасников Революції, а після початку збройної агресії РФ на території України, добровольцем пішов до «Азову». 20 серпня 2014 Андрій загинув, накривши своїм тілом ворожу гранату, врятувавши своїх товаришів по службі. Йому було 18 років.

Сергій Табала (позивний «Сєвєр») — «кіборг», який із початку подій на Майдані у 2013 році брав активну участь у протестах, після чого також як доброволець відправився на фронт. Воював в Донецькому аеропорту, де був поранений, але залишився в строю. Загинув 6 листопада 2014 від вибуху артилерійського снаряда під час штурму бойовиками диспетчерської вежі Донецького аеропорту. 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+