Слухати

Україна відзначає День Гідності та Свободи / Новини на Громадському радіо

Україна відзначає День Гідності та Свободи

21 листопада 2016 - 10:26
Сьогодні, у третю річницю із початку Революції Гідності, Україна відзначає День Гідності та Свободи

Починаючи із 2014 року, 21 листопада — день початку революцій 2004 та 2013 років, — офіційно визначено Днем Гідності та Свободи. Попередньо існував День Свободи, що відзначався 22 листопада на честь Помаранчевої революції у 20052011 роках, проте був скасований Віктором Януковичем. 

Згідно з указом президента України Петра Порошенка від 13 листопада 2014 року, дату було встановлено:

«З метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…»

euromaidan_03.jpg

Перші дні Євромайдану/2013 рік // uk.wikipedia.org
Перші дні Євромайдану/2013 рік
uk.wikipedia.org

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+