Слухати

У ході націоналістів під АП беруть участь неповнолітні — фото, відео / Новини на Громадському радіо

У ході націоналістів під АП беруть участь неповнолітні — фото, відео

21 листопада 2016 - 15:07
Центральними вулицями Києва пройшли сотні молодих людей під прапорами новоствореної партії «Національний корпус»

За інформацією кореспондентки «Громадського радіо» Анни Морозової, на ході присутні неповнолітні. Організатори ж акції стверджують, що дітей до ходи не залучали.

Один із організаторів флешмобу в інтернеті Нікіта каже, що безпосередньо акцію організували представники партії «Національного корпусу».

«Ми запустили флешмоб спочатку в інтернеті, потім на вулиці, і вже пізніше Нацкорпус вирішив приєднатися, та влаштувати таку ходу, і подивитися, що із цього вийде», — розповів Нікіта.

Він також додав, що неповнолітні на акції, скоріше за все є учасниками ЦК «Азов», адже це «молодіжна організація»:

«Ну насправді, окрім іншого, ми, окрім ветеранських організацій, ходили по навчальних закладах, по вулицях. В школу ми не ходили, хоча школярі самі не підходили, ми ходили до інститутів. Взагалі, наразі, на відміну від дорослих, які голосують за гречку, молодь справді виходить за ідею».

Активіст також розповів, що президенту Петру Порошенку мають передати список питань, на які вимагають відповіді. За словами Нікіти, ці питання є досить різноманітними, і листи із питаннями збирали у Києві, Одесі, Житомирі, Вінниці та Дніпрі.

Один із учасників акції — 16-річний Антон розповів кореспондентці, що він школяр з Харкова, та вчиться в 11 класі. Хлопець переконує, що находу прийшов добровільно, і жодних коштів за це не отримує.

15 174 678_1 840 022 852 942 535_1 969 154 361_n.jpg

Майже усі присутні на ході мали прапори із партійною символікою, а також балаклави та куртки з емблемами Національного корпусу // Громадське радіо
Майже усі присутні на ході мали прапори із партійною символікою, а також балаклави та куртки з емблемами Національного корпусу
Громадське радіо

15 174 446_1 840 022 889 609 198_2 083 847 161_n.jpg

Плакат учасника ходи // Громадське радіо
Плакат учасника ходи
Громадське радіо

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+