Слухати

На Дніпропетровщині переселенцям переплатили чотири мільйони гривень

22 листопада 2016 - 17:01
Численні факти безпідставних переплат було зафіксовано під час фінансової перевірки у дев'яти управліннях соцзахисту Дніпропетровської області
На Дніпропетровщині переселенцям переплатили чотири мільйони гривень / Новини на Громадському радіо

Аудитори з’ясували, що протягом двох років працівники управлінь не перевіряли достовірність даних, які їм надавали внутрішньо переміщені особи. Допомога призначалася особам, які згідно закону не могли на неї претендувати, оскільки мали депозити в банках або нерухомість на підконтрольних Україні територіях. Тепер особи, які допустили службову халатність та перевищили свої повноваження, відповідатимуть перед законом.

«Це дуже масовий характер носить, і  в подальшому будуть перевірятись і інщі управління праці та соцзасхисту по області. Всі ці факти зафіксовані в актах державної аудиторської служби України», — зазначив заступник прокурора Дніпропетровської області Роман Сосков:

За результатами аудиту позови відносно осіб, які незаконно отримали допомогу, направлено до суду. Говорить Олена Кожемякіна, начальник управління соціального захисту населення районної у Дніпрі ради:

«Відносно цих справ нашим управлінням подано позовні заяви до суду на повернення тих сум, які були їм виплачені в зв’язку з наданням недостовірної інформації». 

Маргарита Кримова з Дніпра 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+