Слухати

Бойовики знову зірвали відкриття КПВВ «Золоте» / Новини на Громадському радіо

Бойовики знову зірвали відкриття КПВВ «Золоте»

23 листопада 2016 - 13:58
Сьогодні у середу, 23 листопада знову не вдалося відкрити пункт пропуску на лінії розмежування через обстріли з боку бойовиків

Заступник голови Луганської обласної державної адміністрації Юрій Клименко також прибув на контрольний пункт пропуску в’їзду-виїзду «Золоте» через лінію розмежування з метою його відкриття.

Про це повідомляє сайт Луганської обласної військово-цивільної адміністрації.

На відкриття приїхали представники правоохоронних структур, прикордонної служби, ОТУ «Луганськ», ДСНС, місцевих органів влади та жителі області.

Виявилося, що протилежна нічого не зробила для відкриття пункту пропуску. З того боку він для роботи абсолютно не готовий.

«На виконання рішення Трьохсторонньої контактної групи у Мінську щодо відкриття КПВВ „Золоте“ з боку Луганської ВЦА було вжито всіх необхідних заходів для організації повноцінної роботи цього пункту пропуску», — зазначив заступник голови облдержадміністрації Юрій Клименко.

Нагадаємо, внаслідок переговорів підгрупи з безпеки у рамках Трьохсторонньої контактної групи у Мінську було вирішено відкрити КПВВ «Золоте» до 23 листопада.

Наразі час у Луганській області діє лише пішохідний КПВВ «Станиця Луганська». Тому «Золоте» мало стати другим на Луганщині із передбаченим автомобільним рухом.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+