Слухати

Через страйк пілотів у «Борисполі» скасовують рейси / Новини на Громадському радіо

Через страйк пілотів у «Борисполі» скасовують рейси

23 листопада 2016 - 11:21
Через загальний страйк пілотів авіакомпанії Люфтганза скасовано 8 рейсів з аеропорту Бориспіль

За даними онлайн-табло аеропорту, не було відправлено літаки в Мюнхен і Франкфурт. Скасовано також 8 рейсів на приліт.

Як повідомив «Громадському радіо» працівник прес-служби аеропорту Бориспіль Богдан Долінце, про скасування завтрашніх рейсів Люфтганза аеропорту ще не повідомляла.

«Аеропорт комунікував із компанією стосовно інформації, тобто він був в курсі, стосовно пасажирів, інформація, яка була надана авіакомпанією, вони можуть дізнатися всю інформацію вони можуть дізнатися на сайті самої авіакомпанії, або також у представників авіакомпанії уже на місці», — зазначив Долінце.

Він також додав, що черг або нештатних ситуацій через скасування польотів в аеропорту немає. Загалом, як повідомило агентство Блумберг, Люфтганза скасувала майже 900 рейсів по всьому світу, які б мали перевезти близько 100 тисяч пасажирів.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+