Слухати

Дівчинка, яку вчителька ледь не продала на органи, розповіла як врятувалася

23 листопада 2016 - 19:31
Страшна історія із викраденням дитини на органи, завершилася порятунком
Дівчинка, яку вчителька ледь не продала на органи, розповіла як врятувалася / Новини на Громадському радіо

Учениця 7 класу спецшколи «Дивосвіт» розповіла, як врятувалася від вчительки — Галини Коваленко про те, як її намагалися викрасти.

Про це повідомляє ВВС.

«Мене Галина Іванівна попросила, щоб я сходила за печивом. Я пішла. А вона сиділа в машині, і там була ще інша машина, і вона сказала, що в іншій машині моя сестра, що вона хоче зі мною поговорити», — розповіла дівчинка.

Вона додала, що із машини вийшла жінка, і виявилося, що ніякої сестри немає, а її збираються продати.

«Я тоді почала від них тікати. Але вони мене зловили, посадили в машину, тримали за руки і сказали, що вони із поліції. Але я не повірила і все одно від них втекла», — переповіла деталі інциденту школярка.

Зазначається, що в цей час вчителька вже рахувала гроші в іншій машині.

«Коли покупець поцікавився здоров’ям дитини, натякаючи, що мова йде про вилучення її органів, — за 1 тис. грн вона принесла фотографію дівчини та медичну картку», — написав на своїй сторінці у Facebook міністр МВС Арсен Аваков.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+