Слухати

Порошенко поспілкувався із Трампом щодо російської агресії / Новини на Громадському радіо

Порошенко поспілкувався із Трампом щодо російської агресії

24 листопада 2016 - 19:37
Президент Петро Порошенко провів телефонну розмову з обраним президентом США Дональдом Трампом, під час якої, зокрема, обговорювалося питання російської анексії Криму та агресії на Сході

Про це Порошенко заявив під час прес-конференції у Брюсселі, — повідомляє «Українська правда».

«Питання російської агресії, нелегальної анексії Криму було підняте обраним президентом Трампом під час розмови зі мною», — сказав він.

Порошенко не став розкривати зміст розмови з Трампом, але додав, що надав йому «дуже детальну інформацію» про ситуацію в Криму та на Донбасі.

Він також запевнив, що «Україна має сильну двопартійну підтримку в Конгресі США», яка залишиться і надалі.

У свою чергу президент Європейської ради Дональд Туск додав, що також розмовляв з Трампом про Україну і заявив, що реакція Трампа була «як мінімум перспективною у порівнянні з деякими заявами під час виборчої кампанії».

Як відомо, раніше Трамп неодноразово робив заяви щодо України та Криму, зокрема, у яких натякав на законність анексії Криму. Також він давав зрозуміти, що його не надто цікавить питання України.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+