Слухати

Петро Порошенко // Громадське радіо

Туск: Ніхто в ЄС не зацікавлений у тому, щоб блокувати безвіз — відео

24 листопада 2016 - 16:06
Дональд Туск під час брифінгу, відповідаючи на запитання журналістів, зазначив, що ніхто в ЄС не зацікавлений у тому, щоб блокувати безвіз

Це була відповідь на запитання щодо того, чи правдивими є чутки щодо того, що саме Франція блокує прийняття механізму призупинення безвізу, створення якого має автоматично запустити безвізовий режим з країнами ЄС для України, Грузії, Туреччини та Косово.

«Ніхто в ЄС не зацікавлений у тому, щоб блокувати безвіз», — зазначив голова Європейської Ради Дональд Туск. Раніше під час прес-конференцї Туск зазначив, що стосовно безвізу «дискусія більше не стосується України, бо Україна чудово виконала всі вимоги. Тепер це стосується країн-членів ЄС і Європарламенту».

Президент Європейської Комісії Жан-Клод Юнкер зазначив, що є легка незгода між Європейським Парламентом і Радою ЄС між точними модальностями щодо функціонування механізму призупинення безвізового режиму. Ці незгоди будуть розв’язані до кінця року.

«Не шукайте чорну кішку в чорній кімнаті, коли її там немає. Франція підтвердила, що вона разом із Україною в справі прийняття безвізу», — додав Петро Порошенко.

Нагадуємо, що сьогодні, 24 листопада, у Брюсселі відбувається саміт Україна-ЄС, на якому Україну представляє президент Петро Порошенко.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+