Слухати

Відтепер українцям не потрібно платити за візи в Угорщину

24 листопада 2016 - 18:03
Угорщина скасувала платню за національні візи для громадян України
Відтепер українцям не потрібно платити за візи в Угорщину / Новини на Громадському радіо

Таку інформацію повідомив прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан під час прес-конференції за підсумками зустрічі із прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом.

«Угорщина ухвалила рішення про те, що візи типу „Д“ ми будемо видавати українським громадянам безкоштовно», — зазначив Орбан.

Він також закликав Гройсмана розглянути можливість забезпечення Україною подібних можливостей для угорців на паритетній основі.

Нагадаємо, що віза категорії «Д», що дає право на проживання в Угорщині терміном протягом 90 днів, регулюється національним законодавством. Наразі збір за оформлення візи такого типу становить 60 євро.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+