Слухати

Військова прокуратура спільно із СБУ провели обшук в автомайданівця

24 листопада 2016 - 12:19 823
Співробітники військової прокуратури та СБУ прийшли із обшуком до активіста Автомайдану Миколи Сидоркина

Приводом для обшуку стала скарга голови Голосіївського райсуду Києва Олени Первушиної.

Про це розповів «Громадському радіо» адвокат Автомайдану Роман Маселко. Він уточнив — Первушина заявила, що невідомі намагалися чинити на неї психологічний вплив і близько півгодини спостерігали за її автомобілем. Суддя зазначила номер машини, з якого за нею велося стеження.

«В Ухвалі вказано, що начебто це активіст переслідував суддю на втомобілі „Шкода“, і там номери вказані які, але він до цього автомобіля немає жодного відношення, і номери в нього зовсім інші взагалі незрозуміло, чому вони прийшли. В нього навіть намагалися вилучити документи на машину», — розповів адвокат.

Маселко додав, що обшук наразі вже завершився. Силовики нічого не вилучили.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+