Слухати

Військова прокуратура спільно із СБУ провели обшук в автомайданівця

24 листопада 2016 - 12:19
Співробітники військової прокуратури та СБУ прийшли із обшуком до активіста Автомайдану Миколи Сидоркина
Військова прокуратура спільно із СБУ провели обшук в автомайданівця / Новини на Громадському радіо

Приводом для обшуку стала скарга голови Голосіївського райсуду Києва Олени Первушиної.

Про це розповів «Громадському радіо» адвокат Автомайдану Роман Маселко. Він уточнив — Первушина заявила, що невідомі намагалися чинити на неї психологічний вплив і близько півгодини спостерігали за її автомобілем. Суддя зазначила номер машини, з якого за нею велося стеження.

«В Ухвалі вказано, що начебто це активіст переслідував суддю на втомобілі „Шкода“, і там номери вказані які, але він до цього автомобіля немає жодного відношення, і номери в нього зовсім інші взагалі незрозуміло, чому вони прийшли. В нього навіть намагалися вилучити документи на машину», — розповів адвокат.

Маселко додав, що обшук наразі вже завершився. Силовики нічого не вилучили.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+