Слухати

«Допит Януковича — це шоу» — адвокат Небесної Сотні / Новини на Громадському радіо

«Допит Януковича — це шоу» — адвокат Небесної Сотні

25 листопада 2016 - 16:14
Допит колишнього президента України Віктора Януковича у справі проти екс-беркутовців від початку планувався з численними порушеннями законодавства

Таку думку «Громадському радіо» висловив представник потерпілих у справі про розстріли на Майдані, адвокат Віктор Титич. Він наголосив, що справу екс-беркутівців раніше виокремили з окремого провадження, де Янукович фігурував як людина, що створила злочинну організацію.

І тому, каже адвокат, Янукович не може бути свідком. Титич додав, що не було процедури встановлення особи екс-президента — він мав приїхати в українське консульство.

«Це шоу Януковича, яке він буде використовувати в основному в міжнародних юрисдикціях. Мовляв, показувати „дивіться Україна вперше визнала факт, що мене переслідували в Україні, що я був у небезпеці“, тому що саме була заява така, було покладено в основу клопотання про здійснення цього, суд задовольнив, а, отже, визнав факт, що Януковичу загрожує небезпека і його переслідували», — зазначив Титич.

Нагадаємо, наступного разу допит Януковича у справі про розстріли протестувальників на Майдані має відбутися 28 листопада.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+