Слухати

Пілоти Lufthansa продовжують страйкувати — скасовано 876 рейсів / Новини на Громадському радіо

Пілоти Lufthansa продовжують страйкувати — скасовано 876 рейсів

25 листопада 2016 - 11:57
Профспілка пілотів Lufthansa оголосив, що страйк продовжений щонайменше на один день і триватиме в суботу також

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Відповідно страйк триватиме вже четвертий день поспіль і зачепить усі далекомагістральні рейси з Німеччини, заплановані цього дня.

Пасажири мають право змінювати бронь на свої рейси без пред’явлення звинувачення або замовляти залізничні проїзні квитки за рахунок компанії.

Член правління авіакомпанії Lufthansa Гаррі Гомстер повідомив, що за перші два дні страйку авіакомпанія понесла збитків на 20 мільйонів євро.

Нагадаємо, що через загальний страйк пілотів авіакомпанії Люфтганза 23 листопада було скасовано 8 рейсів з аеропорту Бориспіль, а також 8 рейсів на приліт. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+