Слухати

Порошенко відправив до Ізраїлю українські літаки для боротьби із пожежею / Новини на Громадському радіо

Порошенко відправив до Ізраїлю українські літаки для боротьби із пожежею

25 листопада 2016 - 10:22
Президент України Петро Порошенко підписав указ про надання гуманітарної допомоги Державі Ізраїль в гасінні пожежі у місті Хайфа

Про це повідомляє прес-служба президента у п’ятницю.

«Президент також доручив міністрові внутрішніх справ направити до Ізраїлю два літаки АН-32 для допомоги у гасінні пожежі поблизу міста Хайфа», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що десятки тисяч мешканців евакуюють, рятуючи від масових пожеж, які вже третю добу нищать околиці міста Хайфау. Через посилення лісових пожеж, вогонь підібрався до міста, що спричинило масову евакуацію. Гасінню пожежі заважають посуха і сильний вітер.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+