Слухати

Прес-конференція Віктора Януковича — онлайн трансляція

25 листопада 2016 - 18:51
Екс-президент України Віктор Янукович, що втік з України після розстрілів учасників Євромайдану на вулиці Інститутській у Києві, дає прес-конференцію у Ростові-на-Дону в РФ
Прес-конференція Віктора Януковича — онлайн трансляція / Новини на Громадському радіо

Він пообіцяв розповісти про допит, який повинен був відбутись 25 листопада, але був зірваний. Янукович відповідає на питання журналістів, — передає «Громадське».

Зокрема він заявив наступне:

«Я першочергово був проти того, щоби порушувалась територія України, відділення Донбасу від України — це порив емоцій людей». І тут же додав, що «бойовики на Донбасі «захищають землю».

«Що стосується мого повернення до влади. ЗМІ кажуть, що я хочу повернутись до влади, або зробити реванш. Але про що я мрію: про те, щоб закінчилась війна на моїй батьківщині. Щоб Донбас повстав з руїн», — додав екс-президент.

Стосовно розстрілів на Майдані, він заявив:

«Всім відомо, що розстрілювали з будівель, які контролював Майдан: одночасно розстрілювали тих, хто протестував і тих, хто захищав. А як можна одних зробити героями, а інших тихо закопати».

Янукович також заявив, що саме вважає своєю найбільшою помилкою:

«Я не знайшов в собі сил на введення військ та військового стану в країні. Я не пішов на кровопролиття. Все інше —це, той документ, він не був підписаний. Такий документ був, він був емоційним рішенням, щоб зупинити незаконні збройні формування , які наступали… Це було відповіддю на мародерство», — сказав Янукович.

У відповідь на питання про те, хто фінансував конфлікт на Донбасі, він зазначив:

«Я не міг фінансувати. В мене всі гроші на рахунках в Україні. В мене нема. Донбас — дуже був самодостатнім регіоном. Тому, звісно що хтось допомагає, але хто — я не знаю. Я тільки хочу сказати дякую, тим, хто це зробив».

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+