Слухати

Столична патрульна поліція заговорить англійською

25 листопада 2016 - 09:56
600 поліцейських із центральних районів Києва беруть участь у пілотному проекті «Англійська мова для патрульної поліції»
Столична патрульна поліція заговорить англійською / Новини на Громадському радіо

Менеджерка проекту «Англійська мова для патрульної поліції» Валентина Уртан каже, що він створений у рамках загального проекту «Capital Englіsh» (курс англійської мови для всіх охочих). 

«Оскільки у 2017 році в Україні проходитиме Євробачення, ми вважаємо, що цей проект є дуже актуальним. Поліцейські зможуть допомагати іноземцям щодо будь-яких питань, адже патрульні — це перші люди, з якими комунікують, приїжджаючи до країни», — каже Валентина.

Цей проект є наразі пілотним. Участь у ньому беруть патрульні трьох центральних районів Києва — Шевченківського, Подільського і Шевченківського. Поліцейські займатимуться англійською під час своїх вихідних. Заняття для них проводитимуть 2-3 рази на тиждень по дві години.

Проект створений за підтримки Американського і Британського посольства. За навчальну програму відповідає Британська Рада в Україні.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+