Слухати

Виступити свідком у цій справі — моя власна ініціатива — Янукович про суд над «Беркутом»

25 листопада 2016 - 13:20
У Святошинському суді Києва в режимі відеоконференції має відбутися допит Віктора Януковича у справі 5 колишніх співробітників спецпідрозділу «Беркут» стосовно розстрілу учасників Євромайдану
Виступити свідком у цій справі — моя власна ініціатива — Янукович про суд над «Беркутом» / Новини на Громадському радіо

Почалося пряме включення із зали суду у Ростові, де присутній Віктор Янукович, який прибув для допиту у справі спецпризначенців «Беркуту», яких обвинувачують у розстрілі 48 учасників Євромайдану 20 лютого на вулиці Інститутській у Києві.

Суддя Святошинського суду попросив перенести час засідання через відсутність підозрюваних у залі суду. Як повідомлялося раніше, активісти Правого Сектору блокують Лукьянівське СІЗО, звідки намагаються привезти підозрюваних.

Водночас Віктор Янукович заявив, що виступити свідком у цьому процесі — його власна ініціатива, і він «прагне, щоб злочинці були покарані». Він також хотів звернутися із заявою, проте суд не надав йому такої можливості і оголосив про 20-хвилинну перерву.

Зазначимо, що обвинуваченими в цьому провадженні є 5 екс-бійців київського батальйону «Беркут». Ще 18 «беркутівців» перебувають у розшуку. Розшукують також 7 екс-посадовців, серед яких і Віктор Янукович.

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+