Слухати

Британцям нададуть змогу зберігати європейське громадянство після Brexit / Новини на Громадському радіо

Британцям нададуть змогу зберігати європейське громадянство після Brexit

26 листопада 2016 - 19:47
У Європарламенті працюють над законопроектами, що нададуть можливість громадянам Великобританії отримувати європейське громадянство після виходу країни із ЄС

Про це повідомляє The Times.

«Багато людей говорять про те, що не хочуть рвати зв’язків з Євросоюзом. Я згоден, що люди, які є громадянами ЄС і прагнуть зберегти європейське громадянство, повинні мати можливість зробити це»,— заявив виданню прем’єр-міністр Бельгії Гі Верхофстадт.

Також він зазначив, що Європарламент проголосує за ці законопроекти до кінця року, потім план повинні схвалити всі країни — члени ЄС.

Британські депутати не сприйняли ідею політиків ЄС.

«Це спроба створити два класа громадян Великобританії і нівелювати підсумки референдуму. Брюссель піде на будь-які хитрощі, щоб не дати нам вийти з ЄС», — заявив депутат Палати громад від Консервативної партії Ендрю Бриджен.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+