Слухати

Діти провалилися під лід на Харківщині — хлопчик загинув

26 листопада 2016 - 17:55
Двоє дітей провалилися під лід на ставку в селі Новоіванівка Харківської області
Діти провалилися під лід на Харківщині — хлопчик загинув / Новини на Громадському радіо

Це сталося близько полудня, розповів «Громадському радіо» прес-секретар обласного управління Держслужби з надзвичайних ситуацій Ігор Лупандін.

Дітей з берега помітили рибалки і кинулися на допомогу.

«Село Іванівка знаходиться в 6-ти — 10-ти км від міста Лозова. Туди була направлена наша група. Рибаки дістали дівчинку. Ходити по льоду не було можливості, довелося повзти. Додавали хворост, гілки, щоб дістатися дітей. Наш боєць повністю роздягнувся, пірнув у прогалину, дістав дитину, і вже на березі було проведено усі заходи по долікарняної допомоги, але дитина вже була без ознак життя, і зазначалося, що він був під водою вже близько 10 хвилин», — розповів прес-секретар.

Він також зазначив, що дівчинка кричала голосно, і рибаки, почувши їх прийшли на голос. Вони обламали хворост, проклали прогалину до водойому, проповзли до дітей, та витягнули дівчинку.

12-тирічна дівчинка, врятована рибалками, вижила. Семирічний хлопчик пішов під воду майже одразу — його діставали рятувальники. Дитина, коли його винесли на берег, був уже без свідомості.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+