Слухати

На 91-му році життя помер Фідель Кастро / Новини на Громадському радіо

На 91-му році життя помер Фідель Кастро

26 листопада 2016 - 10:45
У столиці Куби — Гавані, в п’ятницю, 25 листопада, пішов з життя Фдель Кастро, що протягом 32 років був головою Державної ради Куби

Про смерть лідера Кубинської революції сповістив його брат, — голова Державної ради Куби Рауль Кастро, пише DW.com.

У 1950-х роках Фідель Кастро очолив збройне повстання на Кубі, після чого було повалено режим диктатора Фульхенсіо Батісти 1 січня 1959 року. Після цього він був головою Ради міністрів і головою Державної ради Куби (президентом) в 1959-2008 і 1976-2008 роках і першим секретарем ЦК правлячої Комуністичної партії Куби в 1961-2011 роках. Правління Кастро позначилося серед іншого і жорстким протистоянням Куби із США.

Фідель Кастро останніми роками тяжко хворів та рідко з’являвся на публіці. У 2006 році він фактично передав управління державою молодшому брату Раулю.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+