Слухати

Саакашвілі під пам’ятником Чорноволу вимагав дострокових виборів

27 листопада 2016 - 20:00
На акцію біля пам’ятника В’ячеславу Чорноволу Міхеіл Саакашвілі скликав людей, щоб «висловити недовіру до Верховної Ради».
Саакашвілі під пам’ятником Чорноволу вимагав дострокових виборів / Новини на Громадському радіо

Організатори, при заявці мітингу у КМДА, очікували близько п’яти тисяч учасників. Натомість, за даними Нацполіції, на акцію прийшло понад півтори тисячі осіб.

На транспарантах, що тримали мітингувальники, було написано: «Досить!!! Нас реально дістало…» , «Кривбас підтримує Саакашвілі», «Міхеіл, ми віримо у вас та вашу команду». Мітинг пройшов під українськими та грузинськими прапорами.

Підтримати Саакашвілі приїхали його соратники з Одещини. Серед них була й очільниця одеської митниці Юлія Марушевська, яка після своєї заяви на звільнення, поки що досі її очолює.

«На жаль сьогодні корупційні потоки цікавлять нашу владу більше, ніж зміни. Сьогодні досі старим елітам більше подобається красти замість того, щоб увійти в історію і побудувати нову країну».

Саакашвілі презентував свою нову партію «Рух нових сил» і оголосив програму з 10 кроків, якій явно бракувало конкретики. Під час акції звучали заклики до «безкомпромісних реформ», «нульової толерантності до корупції», «ув’язнення злодіїв при владі», тощо. У промові Саакашвілі закликав до перевиборів парламенту та розкритикував політику децентралізації.

«Мы требуем назначить новые внеочередные выборы, с новым ЦИК, с новым законом о выборах, и отмени депутацкого иммунитета». 

«Власть должна быть сильной не только в Киеве, но и по всей стране. Поэтому децентрализация совершенно не правильный рецепт для того, что бы преодолеть кризис такого масштаба, в котором оказалась Украина».

Прихильники Саакашілі ідею переобрання Верховної Ради підтримали. Однак, вони не вірять у те, що нові люди з команди Саакашвілі відразу зможуть змінити країну, після попадання до нього.

Зокрема, Віктор Тимченко каже:

«Я не уверен, что при смене парламента он сильно измениться. Но каждое изменение – это движение, а движение – это жизнь. И вот так, в конце концов, потихонечку вот этих нехороших людей мы будем выдвигать, задвигать, и убирать. Пускай себе едут на Канары и там себе загорают, и нам не мешают жить».

15 281 820_1 843 443 589 267 128_932 318 740_n.jpg

Віктор Тимченко // Громадське радіо
Віктор Тимченко
Громадське радіо

Акція з представлення нової партії Саакашвілі тривала півтори години.

Анна Морозова 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+