Слухати

Заборона гуманітарної місії ставить під загрозу мирних жителів Донбасу — «People in Need»

27 листопада 2016 - 18:14
Гуманітарна місія Чеської республіки «Людина в біді» зробила заяву щодо заборони своєї діяльності в так званій «ДНР». Про це йдеться на сайті організації
Заборона гуманітарної місії ставить під загрозу мирних жителів Донбасу — «People in Need» / Новини на Громадському радіо

Як пояснили в організації, вранці в п’ятницю, 25 листопада, в донецький офіс «People in Need» прийшов представник силових структур «ДНР» і поінформував, що у організації відкликана акредитація, «яка є необхідною умовою для роботи в так званій Донецькій республіці». При цьому він не пояснив причини, через які припинена діяльність «People in Need».

Співробітники «People in Need» підкреслюють, що заборона місії ставить під загрозу найбільш вразливих мирних жителів, які як і раніше страждають від збройного конфлікту на Донбасі.

Донедавна у Донецьку і сусідніх населених пунктах «People in Need» допомагала людям у ремонті будинків, які постраждали через обстріли. У районах, розташованих уздовж лінії зіткнення, організація доставляла продовольство. У селах, де через бойові дій зруйнована інфраструктура, була організована подача води.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+