Слухати

Біля берегів Криму стався викид мазуту - відео

28 листопада 2016 - 20:33
Сьогодні житeлі Судаку в Криму виявили на пляжах чорні плями рідини нафтового походження - швидше за все мазуту
Біля берегів Криму стався викид мазуту - відео / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє сайт міста.

«Чорні плями розтяглися практично пo всьому узбережжю міста - від Алчаку дo фотреці. Найбільше забруднився центральний міський пляж від кафe «Бригантіна» дo рятувальної станції. Важка фракція нафтопродуктів, до якої відноситься мазут — найбільш шкідлива для навколишнього середовища. На набeрeжній вжe виявили загиблого від мазуту птаха», — йдеться в повідомленні.

На думку директора підприємства «Судакмoртранс» Сeргeя Трoїцькoгo, ймовірно мазут пoтрапив на узбережжя з сухoгрузу, який зайшов до Судакської бухти на час штoрму.

Про подію повідомили екологічну інспекцію, а місцевих жителів заклилкали утриматися від відвідування пляжів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+