Слухати

Інформатор бойовиків "ЛНР" розповів, як шпигував за силами АТО - відео

28 листопада 2016 - 11:17
Протягом червня - листопада 2016 року за завданням бойовиків чоловік збирав та передавав бойовикам інформацію про місця дислокації, переміщення військової техніки і особового складу підрозділів АТО
Інформатор бойовиків «ЛНР» розповів, як шпигував за силами АТО - відео / Новини на Громадському радіо

За його словами, він виїздив на залізничні станції, де збирались військові. Там він рахував їхню кількість та кількість техніки. Через свої джерела він також встановлював місця дислокації сил АТО та вогневі позіції.

Чоловіка затримали співробітники СБУ

Під час обшуку за місцем його постійного проживання правоохоронці вилучили доказові матеріали, що підтверджують його протиправну діяльність на користь бойовиків «ЛНР».
Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України.
 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+