Слухати

Під КНУ ім. Шевченка студенти знову зібрались на мітинг / Новини на Громадському радіо

Під КНУ ім. Шевченка студенти знову зібрались на мітинг

28 листопада 2016 - 16:28
Вони вимагають від адміністрації вузу пояснень щодо ситуації з низькою температурою повітря в корпусах на ВДНГ

Ще одна з вимог — незалежний фінансовий аудит роботи адміністрації університету, починаючи з 2008 року.

Як пише golos.ua, студентів було близько 40 чоловік. 

15 216 143_10 205 869 230 009 829_189 969 669_o.jpg

Студенти // Громадське радіо
Студенти
Громадське радіо

Студенти вимагають передати адміністрації вузу їх офіційні вимоги, зокрема:
 — надати документальне підтвердження «Рішення про зміну навчального плану від 22 листопада 2016 року», яка була опублікована в соціальних мережах і на сайті університету.
 — надати в письмовому вигляді інформацію щодо критеріїв призначення академічних стипендій для студентів ВНЗ з витягами з відповідних нормативно-правових актів.
 — надати звіт адміністрації про всю роботу, яка була виконана для вирішення проблеми відсутності опалення в корпусах на ВДНГ з 2008 року, в тому числі — пояснити причину низької температури повітря в них; дати інформацію про виділені кошти на утеплення і відповідні проведені заходи, і роз’яснити питання, чи отримав університет кошти щодо проекту «Кіотських грошей» — цільових економічних інвестицій від Іспанії і Японії.

Студенти стверджують, що незважаючи на передачу вимог, вони продовжать протести, оскільки раніше університет стверджував, що холод в корпусах на ВДНГ пов’язаний з низькою подачею енергоносіїв «Київенерго». Однак сьогодні вранці температура в корпусах на ВДНГ досягла 20 градусів тепла. Відзначається, що звичайна температура в аудиторіях + 7-10 градусів.

Студенти відправили офіційний запит в «Київенерго». 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+