Слухати

Шуляка допитають по справі Майдану другого грудня

28 листопада 2016 - 20:12
Святошинський районний суд міста Києва переніс на 2 грудня допит екс-командувача внутрішніх військ Станіслава Шуляка
Шуляка допитають по справі Майдану другого грудня / Новини на Громадському радіо

Про це заявив головуючий суддя Сергій Дячук під час судового засідання в понеділок, повідомляє Укрінформ.

«Наступне судове засідання в цій площині (допит свідка екс-командувача внутрішні військ Станіслава Шуляка в рамках надання міжнародної допомоги — ред.) призначається на 13:00 2 грудня», — сказав він, пояснивши своє рішення недоцільністю сьогодні, 28 листопада, розпочинати допит Шуляка.

При цьому Сергій Дячук повідомив, що на 11:30 1 грудня заплановано поточне судове засідання у справі п’яти колишніх бійців розформованого батальйону «Беркут», на якому планується допитати чергового свідка.

Сьогодні, 28 листопада у Святошинському суді Києва понад шість годин тривав відеодопит екс-президента Віктора Януковича, який знаходився у приміщенні Ростовського обласного суду Росії.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+