Слухати

У "Правому секторі" пояснили, чому не блокуватимуть Лук’янівське СІЗО

28 листопада 2016 - 10:59 346
"Правий сектор” сьогодні вирішив не блокувати Лук’янівське СІЗО, але планує прийти в Святошинський райсуд під час допиту екс-президента Віктора Януковича

Про це Громадському радіо повідомив прес-секретар “Правого сектору” Артем Скоропадський. На запитання, чому акції під СІЗО не буде, Скороподаський відповів: вирішили не повторюватися.

«Своє завдання ми виконали, одне з основних — звернути увагу суспільства на те, що всі ці суди нескінченно затягуються і все перетворюється в якийсь фарс. Про це говорили всі українські ЗМІ, всі газети, телеканали, радіостанції», — сказав Артем Скоропадський.

Нагадаємо, 25 листопада через протести під Лук’янівським СІЗО конвой не вивіз зі слідчого ізолятора колишніх бійців розформованого батальйону «Беркут», обвинувачених у розстрілах на Майдані. Оскільки обвинувачених не доправили у залу суду, не відбувся допит екс-президента Віктора Януковича, який у цьому провадженні фігурує як свідок. Напередодні Адвокатська дорадча група закликала активістів не блокувати слідчий ізолятор.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+