Слухати

В Торецьку заявили, що за три дні встигнуть полагодити водовід у місті

28 листопада 2016 - 17:32
Трьох днів тиші під Торецьком, на які погодилася російська сторона Спільного центру контролю і координації питань припинення вогню, повинно вистачити для ремонту водопроводу
В Торецьку заявили, що за три дні встигнуть полагодити водовід у місті / Новини на Громадському радіо

Перемир’я буде діяти з дев’ятої ранку до четвертої години дня, розповів Громадському радіо заступник міського голови Торецька Сергій Винник. Він повідомив, що ремонтники приступлять до роботи завтра вранці.

«Коли ж почнемо роботу, визначимо точно. Поки що такий дозвіл нас влаштовує. Подивимось, як воно буде виповнюватись» - 

Зазначимо, що в Торецьку вже восьмий день немає водопровідної води — після того, як снаряд потрапив в водовід діаметром 90 сантиметрів. Крім того, 28 будинків у місті залишаються без опалення.

У сімдесятитисячному місті влада оголосила надзвичайний стан міського масштабу.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+