Слухати

В "ДНР" заявили, що не випускатимуть з непідконтрольної території за борги

28 листопада 2016 - 19:47
Бойовики будуть обмежувати виїзд за межі непідконтрольних територій тих, хто за рішенням "суду" зобов'язаний виплачувати певні суми або гасити борги, але ухиляється від виконання рішення "суду"
В «ДНР» заявили, що не випускатимуть з непідконтрольної території за борги / Новини на Громадському радіо

В даний момент на непідконтрольних територіях через «суди» активно стягуються борги за комунальні платежі, тому, найімовірніше, заборона на виїзд з так званої «ДНР» в першу чергу торкнеться тих, у кого немає грошей навіть на комуналку, передає ІА «Вчасно» з посиланням на так зване «міністерство юстиції ДНР».

Там заявили, що обмежуватимуть боржників у праві виїзду за межі непідконтрольних територій Донеччини. Це стане одним з інструментів впливу.

«Державному виконавцю надано право в разі ухилення боржника від виконання зобов’язань, покладених на нього рішенням, звертатися до суду за встановленням тимчасового обмеження у праві виїзду боржника за межі Донецької Народної Республіки — до виконання зобов’язань за рішенням», — йдеться в повідомленні.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+