Слухати

В Міноборони розповіли, тіла яких бійців завтра передасть "ДНР"

28 листопада 2016 - 18:19
Двоє українських військовослужбовців, чиї тіла збираються передати бойовики так званої "ДНР", ймовірно, раніше були поховані як невідомі солдати
В Міноборони розповіли, тіла яких бійців завтра передасть «ДНР» / Новини на Громадському радіо

Про це Громадському радіо розповів начальник Управління військово-цивільного співробітництва Олексій Ноздрачов Міноборони. Ноздрачев каже, що що особи загиблих бійців ще належить встановити.

«Нам вдалось інтенсифікувати процес видачі тіл загиблих. Ми продовжуємо цю роботу. Зараз ми нарощуємо темпи саме на напрямку повернення тіл загиблих саме в 2014 році, тих, хто загинув під час бойових дій або обстрілу артилерії» — сказав Олексій Ноздрачов.

Глава пошукової місії «Чорний тюльпан» Ярослав Жилкін повідомив, що має часткову інформацію про бійців, чиї тіла мають передати завтра українській стороні. Прізвища загиблих бійців називати не став:

«Ці бійці влітку 2014 року були доставлені в морг Донецька. Вони були поховані як невідомі. Зараз же на тому боці «дійшли руки», щоб звірити посмертні дані з тими запитами, які свого часу передавали родичі» — сказав Жилкін.

Сьогодні, 28 листопада в «ДНР» заявили, що мають передати завтра, 29 листопада, українській стороні тіла двох загиблих військових.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+