Слухати

Як розкопують античний міст в Керчі - відео

28 листопада 2016 - 11:42
В інтернеті з'явилось унікальне відео розкопок античного моста під Керчю. Їх зробив керченський блогер Костянтин Ходаковський
Як розкопують античний міст в Керчі - відео / Новини на Громадському радіо

Кадри зроблені з використанням квадрокоптера, зазначив він у дописі до відео.

Цей античний міст — найбільш великий в Північному Причорномор’ї. Археологи вже назвали його «Боспорськими воротами». Його знайшли під час вишукувальних заходів на трасі магістрального газопроводу.

Об’єкт розташований в полях по ґрунтовій дорозі між Горностаївкою і Новомиколаївкою і є частиною великого оборонного укріплення Боспорського царства — Кіммерійського вала, який простягнувся на 36-38 кілометрів, передає «Крим.Реалії».

«На жаль, знахідка вже засипана землею до кращих часів, так що подивитися на неї тепер можна лише на фотографіях і знятому 18 жовтня 2016 року відео з висоти пташиного польоту», — написав Ходаковський.

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+