Слухати

З величезного водосховища Криму зникла вода - відео / Новини на Громадському радіо

З величезного водосховища Криму зникла вода - відео

28 листопада 2016 - 16:45
Дно Тайганського водосховища покрилося густими бур'янами, а місцеві жителі обурені викачування води в інший регіон Криму

Про це йдеться в сюжеті «Крим.Реаліі».

Тайганське водосховище (Білогірській район Криму) катастрофічно обміліло через перекидання води на схід півострова, яке відбувається два останні роки.

Місцеві жителі обурені.

«Треба спочатку наповнювати своє, а потім Феодосійське. Вони ось два роки качають воду на Феодосію, а своє водосховище стоїть спустошене. Без  будь-якого резерву», — скаржаться вони.

Підприємець Олег Зубков констатує, що раніше його парк левів «Тайган» отримував воду з цієї водойми. Зараз левам доводиться пити привізну воду.

Колишній глава комітету по водному господарству Криму Олександр Лієв стверджує, що ситуація в регіоні складається катастрофічна. Води на півострові досить тільки для пиття, а для господарської діяльності її немає.

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+