Слухати

Для заочного засудження Януковича треба внести зміни в законодавство, — Горбатюк

29 листопада 2016 - 10:08
Якщо цього не буде, то колишній президент може уникнути покарання. Про це в ефірі "Ранкової Хвилі" повідомив голова відділу спецрозслідувань Генпрокуратури України Сергій Горбатюк
Для заочного засудження Януковича треба внести зміни в законодавство, — Горбатюк / Новини на Громадському радіо

Горбатюк додав, що екс-президент Віктор Янукович в статусі підозрюваного перебуває в ряді кримінальних проваджень. По окремих епізодах зараз вже достатньо даних для завершення слідства. Але питання тільки в його присутності.

«РФ відмовила у його екстрадиції — з його участю процес на сьогодні неможливий. У законодавстві для цього є процедура заочного судочинства, але вона на сьогодні містить великі недоліки (порушення Конституції, європейських конвенцій), її використання призведе до наступного скасування усіх цих рішень, якщо вони будуть прийняті у справі стосовно Януковича. Відповідно, його виправдання. Щоб застосовувати цю процедуру і проводити заочний процес, треба, щоб ВРУ обов’язково внесла в неї зміни», — повідомив Сергій Горбатюк.

Нагадуємо, вчора в Святошинському райсуді Києва пройшов відеодопит екс-президента, який знаходився в районному суді Ростова Російської Федерації.

Повну розмову з головою відділу спецрозслідувань Генпрокуратури можна прослухати та прочитати за посиланням.

Нагадуємо, у ніч з 18 на 19 лютого 2014 року Віктор Янукович двічі спілкувався телефоном з президентом Росії Володимиром Путіним. Такі дані під час відеодопиту Януковича навів прокурор Олексій Донський. Генпрокурор Луценко зачитав екс-президенту Януковичу підозру

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+