Слухати

До одного з «українських диверсантів» пустили адвоката / Новини на Громадському радіо

До одного з "українських диверсантів" пустили адвоката

29 листопада 2016 - 19:44
Адвокатів Олександра Попкова і Ильнура Шарапова пустили до їх підзахисного Андрія Захтея

 Про це пише QirimInfo за посиланням на дружину Захтея Оксану.

«Попкову вдалося потрапити до Андрія 22 листопада, Шарапова пустили наступного дня. Вранці йому подзвонив слідчий і запросив на слідчі заходи. Ильнуру не вдалося довго поговорити з Андрієм, а Олександр проговорив з чоловіком більше п’яти годин. Каже, що Андрій тримається бадьоро, отримав мої листи з фотографіями дочки», — розповіла Оксана Захтей.

Наступний візит Ильнура Шарапова до Захтея запланований на 1 грудня.

Нагадаємо, Андрій Захтей був затриманий в Криму російськими силовиками в серпні разом з Євгеном Пановим. Російські спецслужби заявили, що Захтей був членом «групи диверсантів», яка нібито планувала здійснити теракти на об’єктах туристичної та соціальної інфраструктури півострова. 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+