Слухати

Лекція Лариси Денисенко: Ефективне поєднання кількох справ!

29 листопада 2016 - 16:45
Своїми лайфхаками поділиться відома українська письменниця, юристка та радіоведуча Лариса Денисенко.
Лекція Лариси Денисенко: Ефективне поєднання кількох справ! / Новини на Громадському радіо

Як використовувати мультифункціональність на прикладах. Чим юристка може бути корисною медіа? Чим медійниця може допомогти правниці? Як адвокатка може вплинути на письменницю. Якщо це одна й та сама людина. Своїми лайфхаками поділиться відома українська письменниця, юристка та радіоведуча Лариса Денисенко! 

Приємний бонус: кожен і кожна отримають нову збірку «ПРОти НАСильства». 

«Наш Формат» знаходиться за адресою: м. Київ, пров. Алли Горської, 5 (колишній пров. Белінського), цокольне приміщення

Вхід: 150 гривень. 
Кошти будут перераховані на сайт “Спільнокошт” в проект “Громадське радіо в твоєму місті!”, де ми збираємо 3 000 000 гривень за 6 місяців.

За три роки із маленького подкаст-радіо «Громадське радіо» перетворилося на мережу, що мовить 24 години на добу на 13 частотах у Києві, Дніпрі та на Донбасі, а також на супутнику і сайті hromadskeradio.org. Професійна і самовіддана команда, понад 70 людей, виготовляє дев’ять годин прямого ефіру щодня. Наша стратегічна мета – до 2020 року стати доступними для 95% населення України. 

Подія на Фейсбуці 
 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+