Слухати

Лекція Лариси Денисенко: Ефективне поєднання кількох справ!

29 листопада 2016 - 16:45 89
Своїми лайфхаками поділиться відома українська письменниця, юристка та радіоведуча Лариса Денисенко.

Як використовувати мультифункціональність на прикладах. Чим юристка може бути корисною медіа? Чим медійниця може допомогти правниці? Як адвокатка може вплинути на письменницю. Якщо це одна й та сама людина. Своїми лайфхаками поділиться відома українська письменниця, юристка та радіоведуча Лариса Денисенко! 

Приємний бонус: кожен і кожна отримають нову збірку «ПРОти НАСильства». 

«Наш Формат» знаходиться за адресою: м. Київ, пров. Алли Горської, 5 (колишній пров. Белінського), цокольне приміщення

Вхід: 150 гривень. 
Кошти будут перераховані на сайт “Спільнокошт” в проект “Громадське радіо в твоєму місті!”, де ми збираємо 3 000 000 гривень за 6 місяців.

За три роки із маленького подкаст-радіо «Громадське радіо» перетворилося на мережу, що мовить 24 години на добу на 13 частотах у Києві, Дніпрі та на Донбасі, а також на супутнику і сайті hromadskeradio.org. Професійна і самовіддана команда, понад 70 людей, виготовляє дев’ять годин прямого ефіру щодня. Наша стратегічна мета – до 2020 року стати доступними для 95% населення України. 

Подія на Фейсбуці 
 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+