Слухати

Для відновлення водопостачання у Торецьку введуть "дзеркальне" патрулювання

29 листопада 2016 - 12:31
Для відновлення водопроводу, пошкодженого обстрілом в «сірій зоні» між Горлівкою та Торецькому, забезпечать «дзеркальне» патрулювання.
Для відновлення водопостачання у Торецьку введуть «дзеркальне» патрулювання / Новини на Громадському радіо

Це питання обговорювалося в міністерстві з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України, пише mariupolnews.com.ua.

Режим тиші починається сьогодні, 29 листопада, з 9:00 до 16:00. У цей проміжок часу будуть працювати ремонтні бригади і підрозділи МНС.

Також були обговорені питання забезпечення «дзеркального» патрулювання СММ ОБСЄ для проведення аварійно-відновлювальних робіт на газорозподільній станції «Мар’їнка», яка знаходиться в так званій «сірій зоні».

Це дасть можливість забезпечити природним газом майже 10 тисяч чоловік в містах Красногорівка та Мар’їнка.

Нагадаємо, вчора заступник міського голови Торецька Сергій Винник повідомив, що достатньо трьох днів, що полагодити водопровід у місті. 

Зазначимо, що в Торецьку вже дев’яту добу немає водопровідної води — після того, як снаряд потрапив в водовід діаметром 90 сантиметрів. Крім того, 28 будинків у місті залишаються без опалення.

У сімдесятитисячному місті влада оголосила надзвичайний стан міського масштаб.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+