Слухати

У Дніпрі студентів вишу відправляють на канікули заради економії / Новини на Громадському радіо

У Дніпрі студентів вишу відправляють на канікули заради економії

29 листопада 2016 - 17:38
З середини грудня по березень Національний гірничий університет працюватиме в режимі очно-дистанційної форми навчання

Причиною оновленого розкладу занять є неспроможність навчального закладу оплачувати комунальні послуги. Говорить проректор  з навчальної роботи НГУ Юрій Хоменко.

homenko.jpg

Юрій Хоменко // Громадське радіо
Юрій Хоменко
Громадське радіо

«Елементи необхідної економії фінансових коштів за рахунок зменшення витрат на електроенергію, зменшення витрат води і таке інше. Всі ми повинні більш економно себе вести, тому наше ноу-хау — це запровадження дистанційних методів освіти під час навчального процесу» — зазначив проректор.

На сайті університету вже опубліковано графік, згідно якого після сесії почнуться тривалі канікули і так звана очно-дистанційна форма навчання.  

Наздоганяти пропущене заплановано в червні. Студенти вимушені зимові канікули сприймають по-різному:

«Наша програма буде ущільнюватись і потім будемо якось відпрацьовувати. З одного боку, краще відпочинемо, — з іншого …як ми встигаємо. не встигаємо все це робити, дуже складно», — сказала Вікторія, студентка Національного гірничого університету.

ngu2.jpg

Національний гірничий університет // Громадське радіо
Національний гірничий університет
Громадське радіо

Гірничий університет вперше запроваджує подібний пілотний проект економії. А в цілому по Україні подібна практика не виняток. Київська політехніка, наприклад, вже запровадила очно-дистанційну форму навчання взимку. Коментує проректор  з навчальної роботи НГУ Юрій Хоменко.

«Це справа студента чи він лекційно візьме чи дистанційно ми будемо надавати можливість паралельно надавати працювати над цими формами — аудиторною і дистанційною. В майбутньому, якщо це позитивно буде сприяти, то ми будемо користуватися», — сказав він.

Як зазначають у ректораті, гуртожитики НГУ на період вимушених канікул закриватися не будуть.

Маргарита Кримова з Дніпра для “Громадського радіо

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+