Слухати

За 10 місяців Україна заплатила "ОРДЛО" майже 11 млд гривень?

29 листопада 2016 - 15:48
За 10 місяців 2016 року Україна закупила 7,2 млн тонн вугілля з непідконтрольних територій Донбасу
За 10 місяців Україна заплатила «ОРДЛО» майже 11 млд гривень? / Новини на Громадському радіо

Про це пише видання «Остров» за посиланням на Міністерство енергетики та вугільної промисловості.

«З території, де органи державної влади не в повному обсязі здійснюють свої повноваження, за 10 місяців 2016 на енергетичні підприємства надійшло 7,2 млн тонн вугільної продукції марки «А», — йдеться у відповіді.

Разом з цим в Міністерстві не надали інформації про те, на яку суму було закуплено вугілля з непідконтрольних територій Донбасу, зазначають в видання.

Як повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці головний редактор видання Сергій Гармаш, журналісти поспілкувались з цього приводу з експертами вугільної галузі. За їхніми словами, тонна вугілля коштує 1400-1500 гривень і ще 120-150 гривень за тону коштуватиме перевезення залізницею.

Якщо помножити таку ціну, на кількість вугілля зазначену в міністерстві, отримаємо приблизно 10 800 000 000.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+