Слухати

Затримання в Криму: мати Дегеременджі відпустили, артистів тримають

29 листопада 2016 - 13:32
При перетині адміністративного кордону з Кримом співробітники ФСБ РФ по невідомим причинам затримали кримськотатарських артистів, а також мати кримського політв'язня Мустафи Дегерменджі
Затримання в Криму: мати Дегеременджі відпустили, артистів тримають / Новини на Громадському радіо

Згідно з повідомленням, неповнолітніх дітей відпустили, решту забрали на допит. Серед затриманих на даний момент — учасники групи Hip-Hop Qirim — Сейран Халілов, Ескендер Чаталов, Осман Джемалядінов, співачка Реана Таркова, а також мати неповнолітньої учасниці концерту Адиле Абсаітовой — Айше Абсаітова, повідомляє сайт «15 хвилин». 

Крім артистів, співробітники ФСБ затримали для допиту мати політв’язня по «справі 26 лютого» Мустафи Дегерменджі — Аліє Дегерменджі - 

Як на своїй сторінці у Фейбсук повідомив журналіст Антон Наумлюк, жінку затримали, коли вона поверталася з материкової України, куди їздила до доньки. Наразі її відпустили, але допитували кілька годин, повідомив журналіст. «Разом з нею (Аліє Дегерменджі, ред) затримали артистів, які їхали з концерту «Vatan desi». Їх не відпустили, тримають на вулиці, всі замерзли вже», — написав Наумлюк. 

27 листопада в Києві пройшов кримськотатарський концерт Vatan sesi, в якому взяли участь кримськотатарські виконавці — як проживають в Києві, а також ті, що приїхали для виступу з окупованого Криму.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+