Слухати

Жебрівський повідомив деталі відновлення водоводу у Торецьку

29 листопада 2016 - 16:46
За його словами зранку на ділянці, де плануються відновлювальні роботи, працювали сапери, розмінували під'їзд до ділянки та територію
Жебрівський повідомив деталі відновлення водоводу у Торецьку / Новини на Громадському радіо

Голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський зазначив, що сьогодні було зроблено усі підготовчі роботи.

«Завтра ремонтники приступають до заміни пошкодженої ділянки. Потрібно замінити 4 метри водогінної труби. Одночасно, користуючись режимом припинення вогню, наші ремонтники ліквідують ще кілька давніших поривів, зроблених літом та восени, до яких досі не було доступу.
Якщо не буде форс-мажорів та несподіванок, за два дні відновимо роботу водогону» — написав він і додав, що станом на цю годину до теплопостачання залишилось підключити ще два житлові будинки. 

Нагадаємо, вчора заступник міського голови Торецька Сергій Винник повідомив, що достатньо трьох днів, що полагодити водопровід у місті. 

Зазначимо, що в Торецьку вже дев’яту добу немає водопровідної води — після того, як снаряд потрапив в водовід діаметром 90 сантиметрів. Крім того, 28 будинків у місті залишаються без опалення.

У сімдесятитисячному місті влада оголосила надзвичайний стан міського масштаб.

На час відновлення водопостачання у Торецьку впровадять «дзеркальне» патрулювання території.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+