Слухати

Кабмін затвердив новий алгоритм розрахунку тарифів за теплоенергію - відео

30 листопада 2016 - 13:08
Тепер у будинках без лічильників плата за тепло буде розраховуватись виходячи з нарахувань у будинку, де лічильники встановлені
Кабмін затвердив новий алгоритм розрахунку тарифів за теплоенергію - відео / Новини на Громадському радіо

Про відповідне рішення сьогодні під час засідання уряду сказав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, передає кореспондентка «Громадського радіо» Марія Зав’ялова.

«Зараз ми їх змушуємо: нараховувати оплату за тепло тільки за лічильниками. Якщо в місті тільки половина будинків оснащена лічильниками, а половина — ні, нараховуйте стільки, скільки споживають будинки за лічильниками. Крапка», — сказав Гройсман.

Передбачається, що тариф для споживачів, які живуть в таких будинках, визначатимуть, виходячи із середнього споживання тепла на один квадратний метр опалювальної площі у будинках з лічильниками.

Гройсман також доручив Національній комісії з регулювання енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) вирішити питання з теплокомуненерго, щоб ті поставили лічильники тепла в будинках.

Як зазначив голова Нацкомісії Дмитро Вовк, на сьогоднішній день у 61% багатоквартирних будинків встановлено теплові лічильники, а згідно з інвестиційними програмами, цей показник має зрости до 88%.

В ексклюзивному коментарі «Громадському радіо» віце-прем’єр-міністр Павло Розенко пояснив, що контролювати нові нарахування буде підприємства «Теплокомуненерго».

«За це буде відповідати «Теплокомуненерго», але НКРЕКП стежитимуть за правильністю нарахувань людям. І безумовно будь-які скарги про не правильність нарахувань треба спрямовувати в НКРЕКП, і вони розбиратимемося по кожному такому випадку».

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+