Слухати

Кадровик "суду ДНР" розповів, чому повертається в Україну - відео

30 листопада 2016 - 12:34
За словами чоловіка працювати до "верховного суду ДНР" він пішов через те, щоб не брати участі в бойових діях
Кадровик «суду ДНР» розповів, чому повертається в Україну - відео / Новини на Громадському радіо

До початку збройного конфлікту на Донбасі він працював в лавах МВС. Через сімейні обставини він не поїхав з непідконтрольної території, тому щоб не воювати, влаштувався до фейкового відомства «верховний суд ДНР» - підбирав та перевіряв кандидатів на працевлаштування.

Під час роботи у «суді» чоловік на власні очі пересвідчився у свавіллі бойовиків до мирних мешканців та вирішив звільнитися, с користавшись програмою СБУ «На тебе чекають вдома».

Враховуючи добровільне повідомлення правоохоронцям про всі обставини своєї діяльності у псевдоутворенні «ДНР», неприймання участі в бойових діях, не вчинення інших тяжких і особливо тяжких злочинів, судом розглядається питання щодо звільнення його від кримінальної відповідальності, передбаченою статтею 258-3 Кримінального кодексу України.

Чоловік закликав, введених в оману російськими пропагандистами учасників незаконних органів влади та збройних формувань «ДНР/ЛНР», не боятися складати зброю і повертатися до мирного життя у вільній Україні.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+