Слухати

Кримчанину пригрозили поліцією за табличку на честь Героїв Небесної сотні / Новини на Громадському радіо

Кримчанину пригрозили поліцією за табличку на честь Героїв Небесної сотні

30 листопада 2016 - 11:22
29 листопада вранці український активіст Володимир Балух на стіні власного будинку в Криму, в Роздольненському районі, розмістив табличку «Вулиця Героїв Небесної сотні 18»

Над дахом будинку у Балуха з грудня 2013 року розвивається український прапор. 

Як пише Кримська правозахисна група, о 17 годині цього ж дня до нього приїхав голова сільської ради Степанюк Віталій Вікторович з двома помічниками і зажадав зняти табличку.

«Степанюк сказав, що табличку я розмістив незаконно, він натякнув на майбутнє спілкування мене з поліцією», — розповів Володимир Балух.

За свою проукраїнську позицію Володимир Балух раніше піддавався переслідуванню з боку де-факто влади як в адміністративному, так і кримінальному порядку, зазначають правозахисники.

В будинку у Балуха і його родичів співробітники поліції провели два обшуки. Перший обшук пройшов в квітні 2015 року. В ході першого обшуку з даху його будинку знімали український прапор. Після проведення другого обшуку українця звинуватили в образі співробітника поліції Євгена Баранова і засудили до 320 годин обов’язкових робіт.

Керівник КПГ Ольга Скріпнік вважає, що справа має політичну мотивацію. Обидва обшука відносно Володимира Балуха проходили з грубими порушеннями, все відносини будувалися на свідченнях одного і того ж свідка, якого Володимир раніше ніколи не бачив.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+