Слухати

В Мар'їнку та Красногорівку завезуть буржуйки - Жебрівський

30 листопада 2016 - 16:50
У Мар'їнку і Красногорівку цього тижня завезуть першу партію буржуйок
В Мар’їнку та Красногорівку завезуть буржуйки - Жебрівський / Новини на Громадському радіо

Газопостачання у містах немає третій рік.

«Російська сторона не дає гарантій припинення вогню для того, щоб ми могли відновити газорегуляторний пункт в сірій зоні» — зазначив голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації.

Він додав, що цю партію буржуйок роздадуть сім’ям з малими дітьми, мешканцям похилого віку та людям з особливими потребами. 

«Станом на сьогодні в Мар’їнці йде відбудова 11 пошкоджених снарядами житлових будинків. Це ті, що були найбільш пошкоджені. Залишається ще 10 будинків. Один спалений будинок прийняли рішення зносити і на його місці будемо будувати новий» — повідомив голова області.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+