Слухати

Війська ППО Росії в Криму переведені на посилений режим

30 листопада 2016 - 16:36
Це пов'язано з запланованими Україною ракетними стрільбами в акваторії Чорного моря
Війська ППО Росії в Криму переведені на посилений режим / Новини на Громадському радіо

Про це пише ТАСС з посиланням на джерело в силових структурах регіону.

Там оголошені Україною стрільби назвали піар-ходом, «метою якого є створення нервозної обстановки».

«Однак військовими це в будь-якому випадку сприймається як реальна і потенційна загроза, тому сили ППО Росії в Криму переведені на посилений режим роботи. Це стосується не тільки наземних засобів ППО, але і корабельних, бо кораблі Чорноморського флоту — це самодостатні бойові одиниці для протистояння цим загрозам», — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше в Міністерстві оборони України заявили, що допускають можливість нанесення ракетного удару Росією в разі проведення Україною ракетних стрільб над Чорним морем 1-2 грудня.

До того у російському Міноборони заявили, що вручили ноту протесту військовому аташе України в зв’язку з введенням українською стороною незаконних обмежень на використання 1 і 2 грудня 2016 року повітряного простору над акваторією Чорного моря на захід від узбережжя Кримського півострова для проведення ракетних стрільб.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+