Слухати

Як оформити перепустку до зони АТО, якщо не працює сайт: поради юристів

30 листопада 2016 - 19:47
Електронний сервіс "Реєстр дозволів для переміщення осіб в районі проведення АТО" тимчасово не працює. Подібна ситуація вже була в жовтні цього року
Як оформити перепустку до зони АТО, якщо не працює сайт: поради юристів / Новини на Громадському радіо

Юристи ВБФ «Горєніє» радять наступне:

- щоб оформити новий пропуск необхідно написати заяву і відправити його поштовим відправленням в координаційну групу або Антитерористичний центр. До заяви необхідно додати копії паспорта, ІПН і довідки переселенця (якщо така є). Зразок заяви можна завантажити тут.

- щоб продовжити старий пропуск, треба пройти ту ж процедуру, з однією різницею: в заяві видалити пропуск з електронного реєстру з метою її повторного оформлення. До заяви прикріплюється копія паспорта, ІПН і довідки переселенця.

Якщо ви відправляли електронну заявку, коли сайт ще працював, дізнатися про стан його розгляду (оформлено / не оформлене) можна за телефонами Координаційного центру і координаційних груп.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+